2723 CARAMBOL RS

HOLST, Běl., nar. 2006

Majitel: Agro Horse s.r.o.

Hřebec působí pro plemennou knihu ČT, ST

Pokud by se tento začínající plemeník měl představit, mohl by to udělat slovy: ,,Jsem už třetí bratr“. Jeden jeho pravý sourozenec sportuje úspěšně ve Švédsku. Druhý pravý bratr je známý pod jménem Carambole N.O.P a v sedle s holandských jezdcem Wilemem Grewem reprezentovali svoji zemi v soutěžích Pohár národů či ME v dánské Herningu. Jako plemeník má ve sportu 33 registrovaných potomků, působí na stanici De Watermolen.

Otcem hřebce Carambol RS je Cassini I, který přes Capitol I a Capitano (Corporal) směřuje až k zakladateli holštýnské C línie, plnokrevníkovi Cottage Son xx. Cassini I byl výborným sportovcem s Franke Sloothakom a otcem nepřeberného množství potomků až po úroveň olympijských her, např. Carlson von Dach, Will Simpson (USA).

Matka Normandie je po Concerto II z kobyly po A1/1 Sir Shostakovich (Lincoln). Patří do holštýnské rodiny 1094 a z místa ze kterých pocházejí dva olympijští vítězové: Classic Touch a Marius. Otec Concerno II působil v chovu pouze krátce, než jako 7-ročný neuhynul. Napříč malému počtu potomstva má ve sportu vítěze GP, za všechny – Cale Cool, vícenásobný vítěz Hamburského skokového derby.

Carambol RS v sobě spojuje všechny tři zásadní linie z období zušlechťovacího procesu 60. a 70. let minulého století, tedy Cottage Son xx / Cor de la Bryére/ Ladykiller xx,  ještě podpořené krví A1/1 hřebcem -  Sir Shostakovich xx.

Výkonností ,,T“ ve sportě splnil svůj výběr do plemenitby a i výkonnostní zkoušky na Slovensku absolvoval v tř. Elita.

Uvedené ceny jsou včetně 21% DPH.

Video hřebce Carambol RS

HOLST, Běl., nar. 2006 HOLST, Běl., nar. 2006 HOLST, Běl., nar. 2006
logo

ZEMSKÝ HŘEBČINEC TLUMAČOV s.p.o.
Dolní 115, 763 62 Tlumačov

Tel.: +420 576 771 710
E-mail: info@hrebcinec-tlumacov.cz