2836 MAGNUS ROMEO

Argentinský jezdecký kůň, Hd., nar. 2001

Juraj Poláš

Hřebec je v akceleračním programu

Hřebec působí pro plemenou knihu ČT, CS

(Royal Feu - Hans Anders Z)

Tento krevnatý hřebec narozený v Argentině, má výborný skokový původ, moderní kůň, velkého rámce s velkou skokovou schopností (výborná technika skoku, bleskové reakce a množství skokového potencionálu spojený s obrovskou bojovností a výjimečnou elasticitou. Hřebec je licentován pro PK Holšt., Hann., SF, SDV, CHS. Jeho kariéra začala v Argentině. Jako tříletý se stal rezervním vítězem VZ v Argentině. Šestiletý - obdržel titul vícešampion 6 letých skokových koní, sedmiletý – vyhrál šampionát mladých koní, osmiletý – šel ve Wellingtone dvě kola Poháru národu bez trestných bodů, což dokazuje jeho světovou třídu.

Otcem je hřebec SF Roayal Feu, který je synem Lord Gordona, jehož otcem je hřebec století Almé. Matka Lord Gordona Neurine byla v 70. l 20.st. jedna z nejúspěšnějších klisen ve Francii. Sám Lord Gordon zanechal excelentní potomstvo např.Rolling Pierre, který byl vedle Grand Veneura druhým nejúspěšnějším hřebcem. Matka Royal Feu Neurine je po nejlepším plnokrevným hřebci v chovu Laudanum. Potomci Royal Fue: např. Diabolo d´Ysieux - vítěz GP Moskvy, klisna Nayana s jezdkyní Pénélope Leprevost, účastnice mnoha největších mezinárodních soutěží. Matka Soy Happy pochází z nejvýznamnější německé krevní linie, je po hřebci Hans Anders Z, jehož původ z matčiny i otcovy strany je založen na úspěšných sportovních rodinách.

Matka Hans Anders Calippa Z je dcerou nejúspěšnější klisny světa Ratiny Z. Do světové špičky se dostal v roku 2011 s jezdcem H. D. Dreherem. V roku 2012 vyhrál Global champions tour v Chantilly a v Poháru národů v Lummen a La Baule šel obě kola čistě. Může se pochlubit mnoha umístěními na významných soutěžích (Vídeň, Abu Dhabí, Ženeva, Göteborgu, Hamburgu, Cáchách, Calgary, Pioltello GP). V roku 2013 vyhrál SP v Bordeaux a byl platným členem vítězného družstva PN CSIO Hickstead. V roku 2013 skončil v žebříčku sportovních koní na 10. místě. Za svoji sportovní kariéru vyhrál více jak 400 000,- Eur.

Základní připouštěcí poplatek 2 500,- Kč. Doplatek za březí klisnu 8 500,- Kč.

Uvedené ceny jsou včetně 21% DPH.

Základní připouštěcí poplatek 2 500,- Kč. Doplatek za březí klisnu 8 500,- Kč.

Uvedené ceny jsou včetně 21% DPH.

Argentinský jezdecký kůň, Hd., nar. 2001 Argentinský jezdecký kůň, Hd., nar. 2001 Argentinský jezdecký kůň, Hd., nar. 2001 Argentinský jezdecký kůň, Hd., nar. 2001 Argentinský jezdecký kůň, Hd., nar. 2001 Argentinský jezdecký kůň, Hd., nar. 2001 Argentinský jezdecký kůň, Hd., nar. 2001
logo

ZEMSKÝ HŘEBČINEC TLUMAČOV s.p.o.
Dolní 115, 763 62 Tlumačov

Tel.: +420 774 659 017
E-mail: info@hrebcinec-tlumacov.cz