Slavnostní otevření oddělení služební hipologie KŘP Zlínského kraje

17.10.2018

Dne 17.10.2018 se Oddělení služební hipologie Zlín přestěhovalo do nových prostorů Zemského hřebčince Tlumačov. Jízdní policie Zlín se přestěhovala z Pozlovic na Zlínsku, kde působila řadu let v pronajatých prostorách. 

Program celého dne byl zahájen slavnostním nástupem jezdců na koních za tónů Radeckého pochodu od Johanna Strausse. Při nástupu se předvedli jezdci z hřebčince Tlumačov, policisté ze zlínské policie, ale i z jízdních policií z Prahy a Brna.

Hlavní program pokračoval předáváním Pamětních medailí k 25. výročí založení oddělení služební hipologie Krajského ředitelství policie Zlínského kraje. Medaile si z rukou náměstka ředitele pro vnější službu plk.Bohdana Varyše převzaly více jak dvě desítky policistů a hostů policie ČR.

Slavnostního otevření nových prostor se ujali ředitel Krajského ředitelství policie Zlínského kraje plk.Jaromír Tkadleček, ředitel služby pořádkové policie Policejního prezidia ČR plk.Martin Hrinko a ředitel ZH Tlumačov Ing. David Olejníček. 

Odkazy:

http://www.distanc.cz/zlinska-jizdni-policie-se-prestehovala-do-hrebcince-v-tlumacove/

https://zlinsky.denik.cz/zpravy_region/novy-domov-pro-sluzebni-kone-zlinske-krajske-policie-komfort-i-prestiz-30181018.html#cx_testId=3&cx_testVariant=ctrl&cx_artPos=1

Fotogalerie:

https://fotohavlickova.rajce.idnes.cz/SLAVNOSTNI_OTEVRENI_ODDELENI_ZLINSKE_JIZDNI_POLICIE/


logo

ZEMSKÝ HŘEBČINEC TLUMAČOV s.p.o.
Dolní 115, 763 62 Tlumačov

Tel.: +420 774 659 017
E-mail: info@hrebcinec-tlumacov.cz