ZH Tlumačov je až do odvolání uzavřen pro veřejnost, minimálně po dobu vyhlášené celostátní karantény tj. do 1. dubna 2020 (1. prodloužení)

24.03.2020

Na základě usnesení vlády ze dne 23.3.2020 byla prodloužena platnost mimořádného opatření proti šíření koronaviru. Na základě výše uvedeného trvá i částečné omezení provozu v Zemském hřebčinci Tlumačov a i nadále je Zemský hřebčinec Tlumačov uzavřen veřejnosti.

Všichni zaměstnanci ekonomického úseku jsou k dispozici jak na telefonu tak na e-mailu. Žádáme všechny chovatele, zákazníky a obchodní partnery, aby dávali přednost této komunikaci přes e-maily a telefony před fyzickou návštěvou sídla hřebčince v Tlumačově. Pokud je nutné hřebčinec navštívit a svou záležitost vyřídit fyzicky v Tlumačově, prosíme o dodržování všech vládních nařízení a nařízení ústředního krizového štábu ohledně hygieny, tzn. minimálně nošení roušek.

Ostatní činnosti jak na sídle hřebčince v Tlumačově tak na jednotlivých odchovnách v Tlumačově-Skály a Buňov jsou i nadále námi zabezpečovány v běžném režimu. Po dobu vyhlášené celostátní karantény platí také zákaz pro majitele soukromých klisen a hřebců ustájených v našich provozech k návštěvám hřebčince z důvodu běžné kontroly svého koně. Výjimky jsou možné pouze po telefonické dohodě s panem ředitelem hřebčince Ing. Davidem Olejníčkem. (viz. http://www.hrebcinec-tlumacov.cz/kontakt).


logo

ZEMSKÝ HŘEBČINEC TLUMAČOV s.p.o.
Dolní 115, 763 62 Tlumačov

Tel.: +420 774 659 017
E-mail: info@hrebcinec-tlumacov.cz