2725 COME UNDONE

OS, Běl., nar. 2003, KVH 175 cm

Majitel: Gestüt Sprehe GmbH, DEU

Hřebec je v akceleračním programu

Hřebec působí pro plemennou knihu ČT

(Clinton - Grandeur)

Plemenná kniha

Mezinárodní parkurová hvězda. Come Undone po mnoha úspěších v těžkých parkurech zahajuje v roce 2018 svou kariéru plemeníka. Společně s Denisem Nielsenem, Janem Sprehe a aktuálně Frederickem Troschke byl a i nadále je velmi úspěšný na mezinárodních parkurových závodech. Je např. medailistou finále Riders Tour a v prosinci 2017 se umístil ve Velké ceně Lier (Belgie). Téměř každý víkend se Come Undone vracel s některým ze svých jezdců s kokardou z mezinárodních soutěží a na základě vlastní výkonnosti ve sportu byl rovněž körován. Oplývá téměř neomezenými schopnostmi s mimořádným přehledem. Svůj skokový talent jednoznačně podědil, vždyť hned v prvních třech generacích jeho původu nalezneme významné mezinárodně úspěšné plemeníky.

Otec Clinton I startoval s Thomasem Voßem v mezinárodních těžkých parkurech a je mimo jiné vítězem švédského skokového derby ve Falsterbo. Přední místa obsadil také v Ikast (Dánsko), Calgary (Kanada) a Falsterbo (Švédsko). Mateřský otec Grandeur byl s rakouským jezdcem Thomasem Frühmannem nejúspěšnějším plemeníkem své generace ve sportu. Byl trojnásobným vítězem německého skokového Derby a zvítězil v závodech Světového poháru v s‘Hertogenbosch (NED), Bordeaux (FR), Paříži (FR), Göteborgu (SWE) a Londýně (GB). To vše doplnil také vítězstvími v soutěžích poháru národů a ve VC Londýna, Říma, Rotterdam, Stuttgart, Vídeň, Wiesbaden, Brém, Calgary a Cách. Dvakrát zvítězil ve VC Berlína. Již u prvních potomků bylo jasné, že se jedná o mimořádného plemeníka. „Vlajkovou lodí“ celé armády jeho v parkurovém sportu úspěšných potomků byla vestfálská tmavá ryzka Gladdys S, která s L. Beerbaumem v roce 2001 vybojovala titul na ME. Velký anglonormanský tmavý ryzák San Fernando objevující se ve třetí generaci oplýval prvotřídním charakterem a s Franke Sloothaakem v sedle zvítězil v mnoha VC. Celý původ doplňuje také „Cappelnský klasik“ neboli všestranně se prosazující černý plnokrevný hřebec Bucephalos xx.

Základní připouštěcí poplatek 2 500,- Kč. Doplatek za březí klisnu 7 500,- Kč.

Uvedené ceny jsou včetně 21% DPH.

Video hřebce Come Undone

OS, Běl., nar. 2003, KVH 175 cm OS, Běl., nar. 2003, KVH 175 cm OS, Běl., nar. 2003, KVH 175 cm OS, Běl., nar. 2003, KVH 175 cm
logo

ZEMSKÝ HŘEBČINEC TLUMAČOV s.p.o.
Dolní 115, 763 62 Tlumačov

Tel.: +420 774 659 017
E-mail: info@hrebcinec-tlumacov.cz