https://www.high-endrolex.com/12 Chovatelský den ZH Tlumačov 2017

Chovatelský den ZH Tlumačov 2017

01.07.2017

Dne 1.7.2017 ZH Tlumačov, s.p.o. uspořádal Chovatelský den. Pozvání přijali a programu se zúčastnili také jezdci z NH Kladruby nad Labem, s.p.o. a ZH Písek, s.p.o. Letošní ročník se rozdělil na dvě části, dopolední a odpolední program. Celý průběh akce komentovala Ing. Lenka Gotthardová CS.

Dopolední program začínal již od 10.00 hodin, kde byla předvedena jednotlivá plemena koní. Odpolední program nabídl divákům čtverylku koní Kinských, drezuru koní, ukázku sokolníka s dravcem, poutavou práci koní Jízdní policie Zlín a westernové ukázky. Součástí bohatého programu byl i doprovodný program, který poskytl dětem spoustu zábavy v podobě zvířecí ZOO z Vyškova, skákací hrad, stolní fotbálek a mnoho dalších atrakcí.

Po celou dobu programu bylo zajištěno občerstvení a nechyběli ani DH Skoroňáci. 


Akce se konala pod záštitou ministra zemědělství pana Ing. Mariana Jurečky, ministra kultury Mgr. Daniela Hermana a hejtmana Zlínského kraje pana Jiřího Čunka.

Děkujeme všem návštěvníkům za kladné hodnocení a těšíme se na další rok 2018. Největší poděkování za celý průbeh akce patří především zaměstnancům ZH Tlumačov. 

Záštita ministra zemědělství Ing. Mariana Jurečky

Záštita ministra kultury Mgr. Daniela Hermana

Povolení obce Tlumačov - Chovatelský den v ZH Tlumačov

Fotogalerie Photography Špendla - I.část

Fotogalerie Photography Špendla - II.část

Fotogalerie Photography Špendla - III.část

Fotogalerie Photography Špendla - IV část


logo

ZEMSKÝ HŘEBČINEC TLUMAČOV s.p.o.
Dolní 115, 763 62 Tlumačov

Tel.: +420 774 659 017
E-mail: info@hrebcinec-tlumacov.cz