https://www.high-endrolex.com/12 Přehlídka plemenných hřebců 2024

Přehlídka plemenných hřebců 2024

16.3.2024

V dopoledním programu se předvedli na ruce a ve volnosti soukromí či tlumačovští chladnokrevní hřebci. Následovala obědová pauza, kdy měli návštevníci možnost nahlédnout do stájí či vyslechnout přednášku na téma Výživa chovných klisen (přednášející Ing. Hana Dočkalová Ph.D.).

Po obědové pauze začal program zaměřený na koně v připouštěcí stanici ZH Tlumačov, který byl plný jezdeckých i vozatajských ukázek. Předvedlo se 20 koní působících v nabídce čerstvých ID a Cassilius působící v přirozené plemenitbě.

Zahajovací číslo patřilo Codymu a Cascalovi, kteří v kočáru přivezli řiditele hřebčince. Následovala jezdecká čtverylka, ve které se představili Cornet Cassini HF, Candarco, Compagnero RS, Čuk a dva rezervní hřebci Quantanamo s Cannorem. Cornet Cassini HF se předvedl také ve skokové ukázce se svým mladším kolegou Preen Rufa, který je prvním rokem v přípravě na KMK. Nemohla chybět ani tradiční čtverylka v sulkách, kterou předvedli dva hřebci plemene ČMB. Závěrečné číslo patřilo bratrům Cody a Franco. Franco je tříletý hřebec předvybraný do 70denního testu ČT.

 

                                                                                      - VIDEOZÁZNAM Z CELÉ AKCE ZDE -

Fotografie Monika Špendlíková

Další fotografie Dalibor Gregor, Karla Hubníková

Kliknutím na jméno fotgografa zobrazíte celou galerii


logo

ZEMSKÝ HŘEBČINEC TLUMAČOV s.p.o.
Dolní 115, 763 62 Tlumačov

Tel.: +420 774 659 017
E-mail: info@hrebcinec-tlumacov.cz