https://www.high-endrolex.com/12 Slavnostní otevření oddělení služební hipologie KŘP Zlínského kraje

Slavnostní otevření oddělení služební hipologie KŘP Zlínského kraje

17.10.2018

Dne 17.10.2018 se Oddělení služební hipologie Zlín přestěhovalo do nových prostorů Zemského hřebčince Tlumačov. Jízdní policie Zlín se přestěhovala z Pozlovic na Zlínsku, kde působila řadu let v pronajatých prostorách. 

Program celého dne byl zahájen slavnostním nástupem jezdců na koních za tónů Radeckého pochodu od Johanna Strausse. Při nástupu se předvedli jezdci z hřebčince Tlumačov, policisté ze zlínské policie, ale i z jízdních policií z Prahy a Brna.

Hlavní program pokračoval předáváním Pamětních medailí k 25. výročí založení oddělení služební hipologie Krajského ředitelství policie Zlínského kraje. Medaile si z rukou náměstka ředitele pro vnější službu plk.Bohdana Varyše převzaly více jak dvě desítky policistů a hostů policie ČR.

Slavnostního otevření nových prostor se ujali ředitel Krajského ředitelství policie Zlínského kraje plk.Jaromír Tkadleček, ředitel služby pořádkové policie Policejního prezidia ČR plk.Martin Hrinko a ředitel ZH Tlumačov Ing. David Olejníček. 

Odkazy:

http://www.distanc.cz/zlinska-jizdni-policie-se-prestehovala-do-hrebcince-v-tlumacove/

https://zlinsky.denik.cz/zpravy_region/novy-domov-pro-sluzebni-kone-zlinske-krajske-policie-komfort-i-prestiz-30181018.html#cx_testId=3&cx_testVariant=ctrl&cx_artPos=1

Fotogalerie:

https://fotohavlickova.rajce.idnes.cz/SLAVNOSTNI_OTEVRENI_ODDELENI_ZLINSKE_JIZDNI_POLICIE/


logo

ZEMSKÝ HŘEBČINEC TLUMAČOV s.p.o.
Dolní 115, 763 62 Tlumačov

Tel.: +420 774 659 017
E-mail: info@hrebcinec-tlumacov.cz